Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Automatikai technikus okj s...

Automatikai technikus okj s száma jogosult épület villamosság szerelésére?

Figyelt kérdés
A szerencsémre sikerült szakmámban elhelyezkednem de, szeretnék másod állásban egy villanyszerelő válakozást. Nem most kezdeném, pár házat már sikeresen és a szabványt 100%osan követve kötöttem már be csak most már szeretnék számlaképes lenni hogy megtudjam hirdetni magam.

2019. szept. 9. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a betölthető munkakörök és a munkaterület leírásából kézenfekvően adódik a "nem" válasz.
2019. szept. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az előttem szóló kollégának...


Lakó- kommunális, családi, panel épületeket/házakat csak épületvillamossági szerelő szerelhet mint villanyszerelő. Tehát csak erre adnak ki egyéni vállalkozói igazolványt, vasúti villamossági és hasonlók sem játszanak és tudomásom szerint erősáramúra sem adnak ki. Viszont, ha pl. Kft.-ét alapítasz akkor, oda elég felvenni egy embert akinek szakirányú végzettsége van és talán ez még Bt. esetében is működik, ha nem akarod letenni a szakmát.

2019. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!