Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elektronikai technikus kepzes...

Elektronikai technikus kepzes mennyire nehez ha nem tanultam matekot es fizikat?

Figyelt kérdés

Romaniaban tanultam es nem volt se matek se fizika oram es nem tudom hogy OKJ kepzesen mennyire kezdik ezt az alapoktol tanitni mivel egyikben sem vagyok jo igy hogy nem tanultam.

Az érdekelne még hogy szintevesztest mennyire szurik ennel a szakmanal es szukseges e a nagyon jo szinlatas?

A másik persze akit mindenkit érdekel: elhelyeszkedés és fizetés (debrecen környeke) mivel erröl kb ugyan annyi jót mint rosszat olvasok...



2016. jún. 23. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a végzettségem. Szomorú hírekkel szolgálok. Matek és fizika eléggé kell hozzá, és a színtévesztés abszolút nem megengedett, mert milyen lenne már összekevered a fázist a nulla vezetékkel... A fizetés a keleti országrészben meg nem jó!
2016. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szineket meg tudok kulonboztetni egymastol, szinteveszto szemuvegem is van,a nagyon kozeli arnyalatu szinekkkel van gond de ilyesmit hogy sarga,piros,kek,zold,fekete,feher... siman megkulomboztetem
2016. jún. 23. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy kizáró ok a színtévesztés. (legkésőbb a munkába állásnál fognak eltanácsolni). Elektronikai technikusnál nem csak az alapvezeték színeket kell felismerni, hanem az alkatrész színkódokat. Illetve sok esetben hiba keresésnél (melegedés) az elszíneződések mutatnak hibát.
2016. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!