Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE mérnökinfora 0-la programo...

PTE mérnökinfora 0-la programozasi tudassal? (Nagyon nyomi vok tudom)

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom merte tovább(12.) tavaly erettsegiztem infobol(95%)tudom a kozep nem nehez. Iden ha minden jol megy matekbol emelt es angolbol emelt. Az lenne a kerdesem h nulla programozasi tudassal(ha tehetem suli utan lehet elkezdek magamtol tanulni)hulye lennek elmenni erre a szakra? Igazabol erdekel es mivel mas nem annyira gondoltam appropriate lenne. Milyen a suli es ez a szak ott?

2019. szept. 9. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Hát a többi egyetemhez képest easy. Viszont pécsen nem könnyű elhelyezkedni ezzel a szakmával...

Programozni nagyjából megtanítanak, de nem lesz sem elég idő, sem elég energia egyetemen programozgatni tanulni a szükséges szintre, egy minimális szinten mindenképp tudni érdemes, mert anélkül elveszel elsőben. Ha nagyon jól és gyorsan tanulsz, akkor elméletileg nem kell tudnod programozni előre.

Már csak azért is érdemes kipróbálnod előtte, mert ha rájössz hogy nem szeretsz mégsem programozni, akkor elég kínos.

2019. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyere Pécsre, szerintem nagyon jó a képzés
2019. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!