Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanulnátok a helyemben?

Mit tanulnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, eddig gyárban dolgoztam, most lenne lehetőségem akár nappalira is menni egyetemre. Újra kell érettségiznem + nyelvvizsgát leraknom, de ez nem jelent gondot. Alapjáraton reálos beállítottságú vagyok inkább. Melyik szakba lenne érdemes belekezdenem így, hogyha végzek, harmincon túl pályakezdőként találjak magamnak munkát?
2019. szept. 12. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jogi egyetem. Azzal bármit kezdhetsz utána ha van egy jogi diplomád. Természetesen ne kettesekkel legyen elvégezve.
2019. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha reál beállítottságú vagy, akkor inkább programozó matematikus legyél! Arra külföldön is van kereslet!
2023. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!