Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik budapesti gimnáziumot...

Melyik budapesti gimnáziumot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A Berzsenyi Dánielt, az Ady Endre gimnáziumot néztem. Szeretnék nyelveket tanulni, lehetőleg nem kéttannyelvűben, de Pesten. Tudnátok véleményeket mondani az előbb említett gimikről? Illetve ha vannak olyan gimnáziumok, amik szerintetek tetszhetnének nekem, de nem versenyistálló, akkor azt is szívesen várom:)

2019. szept. 19. 19:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ja és elfelejtettem egy kérdésre válaszolni. Az iskola nem versenyistálló, de azért kell tanulni rendesen. A tanárok szuperül megtanítanak mindenre, a gyakorlás része csak rajtunk múlik. Én most előkészítős éven vagyok és ahhoz képest, hogy csak nyelvek cannak nagyrészt, elég sokat kell tanulnom. De persze jut időm másra is. Ha attól tartasz, hogy nem lesz időd a tanulás mellett, akkor megnyugtatlak, BIZTOS, hogy lesz elég időd a hobbijaidra, ha mindennap mondjuk edzésre jársz és kell neked délutánonként 3-4 óra, akkor még az is megoldható. Szóval összességében nem versenyistálló, de megkövetelik,amennyi szükséges.
2019. szept. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál!<3 Az elmúlt évek kérdései alapján negatívumokat szűrtem le a Madáchcsal kapcsolatban, szóval ha egy felsőbb éves, aki több tapasztalattal rendelkezik az iskolát illetően is tudna válaszolni, azt nagyon megköszönném:)
2019. szept. 30. 18:30
 13/13 anonim válasza:

Szia! Én a Berzsenyivel kapcsolatban szeretnék válaszolni:)


Csak ajánlani tudom a sulit! Nem versenyistálló, de kell tanulni, és simán le tudsz érettségizni/nyelvvizsgázni. Programok állandóan vannak, hatalmas a hangulat (ma pl. Mikulás fight volt :D). A közösség nagyon szuper, és ugyan arra számíts, hogy itt is vannak "klikkek", de (és ez szerintem nagyon fontos)tényleg bárkivel el tudsz beszélgetni, attól füügetlenül, közeli barátságban vagytok-e, vagy sem. Mindenki nagyon segítőkész, és hiába van pl. 8 órád egy nap, ide öröm bejönni.


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj; és remélem tudtam segíteni!

2019. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!