Szerintetek hova menjek gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most vagyok 7. osztályos, és már illene tudnunk hogy hová menjünk tovább. Lehetőleg gimnáziumba szeretnék menni, de mindegyik barátnőm szakközépbe megy, és azt akarják menjek velük, de nem szeretnék. Hozzánk legközelebb a siófoki Perczel Mór Gimnázium van a legközelebb, (a szakközép a Krúdy/Baross), de ha nem a Perczelbe mennék, akkor muszáj lenne a kollégium 😶 5.-ben évvégén 4,5 volt az átlagom, tavaly 4,4. Humán és a reál tantárgyakból is ugyanolyan jó vagyok.

Szerintetek menjek kollégiumba vagy ne? Én mindig is vonzottak a nagyvárosok,(mint plm Budapest, Székesfehérvár) csak nem tudom hogy érdemes lenne olyan messze elmenni


2019. szept. 29. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
*engem mindig is
2019. szept. 29. 12:24
 2/6 Senki0608 ***** válasza:
Ha gimnáziumba szeretnél menni akkor szerintem menj oda.Szerintem a kollégium nem lehet annyira rossz
2019. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt elfelejtettem írni, hogy a kedvenc tantárgyam a töri. Egyébként értek a gépekhez/telefonokhoz is,és szívesen lennék pl. játékfejlesztő , csak nem tudom hogy lehetne vele elhelyezkedni.


Ha valaki tud mondani BÁRMI tapasztalatot a kollégiumról, szívesen meghallgatom

2019. szept. 29. 12:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald be a gimit.
2019. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

kb mintha azt kérdeznéd, hogy akinek van BÁRMI tapasztalata az autókról az írja meg.


1000 kollégium van, 1000 szokással meg hangulattal. Van köztük ritka nagy fos is meg olyan is ahol nagyon jó a hangulat.


Ha gimibe akarsz menni akkor gimibe menj.


Attól, hogy "értesz" (aha) a telefonokhoz még nem lesz belőled programozó. Végezz el egy fősulit, közben programozz mint az állat és akkor esetleg, talán, ki tudja, minimális eséllyel bekerülhetsz egy játékfejlesztő stúdióhoz.

2019. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább menj gimnáziumba, gyerek vagy még, nagyon sokat fejlődhetsz és változhatsz, lehet 1,5 év múlva teljesen más fog érdekelni, sőt biztos.


Az hogy értesz a gépekhez, aranyos. Kérdés, hogy mire gondolsz az "értés" alatt. Én hetedikes koromban csak elbarmoltam a számítógépet, nem megjavítottam... Legkorábban 9.-es koromban telepítettem újra Windowst, ami tegyük fel hogy ""hozzáértésnek"" számít. (Nem) Ezt csak azért mondom, hogy lásd, elég mély és nagy tudást igénylő foglalkozás a programozás.


Az viszont dicséretes, hogy ilyen jól tanulsz! ;) Csak így tovább.

2019. szept. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!