Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak? Mit...

Milyen szakot válasszak? Mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Később kezdtem egyetemi tanulmányaimat, de most 1 hónap után rájöttem, hogy ez nem az én utam. Próbáltam szakokat nézni, de nem találtam olyat, ami érdekelne. 22 éves vagyok, azt hiszem, hogy inkább államilag támogatott levelező szakot szeretnék elkezdeni. Jó a kommunikációs és problémamegoldó készségem, szeretem a változatosságot, jó a nyelvérzékem. Gondolkoztam mérnöki szakon, de mindig közepes voltam matematikából és fizikából és levelezőn nem biztos, hogy képes lennék elvégezni.
2019. okt. 2. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a szak ahhoz a karrierhez vezetne amit szeretnél vagy az egész szektorból kiábrándultál? Nekem is vannak kevésbé kedvelt óráim de mégis tudom hogy ez kell ahhoz amit dolgozni szeretnék. Nem lehet hogy erről van szó csak? Egyébként beszélj valakivel az egyetemen még lehet hogy át tudnak rakni máshova.
2019. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!