Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék ilyen esetben?

Mit tehetnék ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben a tanévben kezdtem a középsulit. Maga a környezet (a kollégium is) nagyon jó, a közösség, és felsőbb évesek is nagyon kedvesek. Egyszóval szinte majdnem minden tökéletes a tanárokat kivéve, de erről majd később. Általános iskolában jó tanuló voltam. Sosem volt stresszmentes életem, mert mindenen izgultam, de ezt 8. év elején valahogy sikerült elhagynom. A szüleim mindig is sokat segítettek nekem, és persze elmondták, hogy nekik nem elvárás a szín ötös gimiben (és ezt én is így gondolom).


Viszont a mostani helyzetet egyszerűen nem bírom. A stressz miatt különböző problémák adódtak az életemben (menstruáció elmaradása, kimerültség, folyamatos gyomorgörcs, fejfájás, émelygés). Olyan érzésem van, mintha minden tanár ki akarna tolni velem. Én mindent megteszek annak érdekében, hogy minél jobb legyek. A magántanulóságra gondoltam (hiszen az a tanítási módszer amit a tanárok alkalmaznak nem válik be nálam, így konkrétan amire a többiek koleszben megtanulják az anyagot én addigra jutok el odáig, hogy leülök tanulni), de ugye ez jövő évtől nem lehetséges. Szerintetek mi lenne a megoldás?

Előre is nagyon szépen köszönök mindenkinek minden segítséget/választ!



2019. okt. 11. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!