Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik olyan programozó...

Létezik olyan programozó OKJ-s képzés, ami maximum 3 hónapos, ha igen tudnátok írni ilyet?

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Harom honap alatt 0rol semmit se fogsz tudni megtanulni foleg nem egy okjs szintu kepzesen. Vannak egy eves kepzesek amik ernek is valamit de azok se okjsok, nezd meg a codecool vagy greenfox meg hasonlo kepzeseket.
2019. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvégezhetsz ilyet, de utána kitörölheted vele, nem fogsz semmit érni vele. Egy ilyen képzés minimum 1-2 éves, nagybàtyjàm most jelentkezett hasonlóra, Pestre jár fel és 2 éves a képzès, nyilván fizetős.
2019. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A programozás egyetemi képzést kívánó tevékenység, 3 hónap alatt még a belépő szintet se éred el. A 2 éves OKJ se ér semmit, a szakma belépő szintje a 3 éves BProf (üzemmérnök) képzés.
2019. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Programozni nagyon sok szinten lehet, és bármelyik iskola megfelel első lépésnek. Nem az fog számítani, hogy mivel telt az első három hónap.


Én a Ruandert tudom javasolni, de elhangzott itt CodeCool meg GreenFox is, azok se rosszak. Online is nagyon sok van, ez arra is jó, hogy az angol tudásodat fejleszd. Angol nélkül NINCS INFORMATIKA, ez nagyon fontos.

Ha megvan az első tanfolyamod, utána kezdődik az a rész, amikor az igazi skilleket felszeded magadra. Ehhez érdemes feladatokat találni, mert ez máshogy nem megy, csak ha aktívan csinálod - és mellette lehet nézni további tutorial videókat, olvasni tananyagokat, ez megy kb 2 évig, utána úgy fogod érezni, hogy "na, már elég jó vagyok". Ekkor menj el juniorként dolgozni valahová, és további 3 év múlva programozó leszel. Akkor derül majd ki, hogy milyen alapanyag voltál - de addigra már pénzt keresel vele, szóval semmiképpen se vész kárba a befektetett idő.

Ha pedig kiderül, hogy jó vagy, akkor - ahogy mondani szokás - örülünk, Vincent. És akkor külföldi ügyfeleknek dolgozz, mert ők sokkal többet fizetnek. Asszem ennyit tudok elmondani a dologról. Én 30 éve csinálom, és szerintem nincs más, amit előre el lehet határozni. A többi majd jön.

2019. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!