Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra menjek továbbtan...

Milyen szakra menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Röviden matekból jó vagyok és infoból( info emeltet csinálok+ angol emelt) fzikát nem tanulom de tervezem hogy különtanárral egy közép-emelt szint közötti tudást szerezzek

Nézegettem szakokat ami megtetszet az már ki is esett( BME mechatronikai mérnök lett volna de én nem hozok össze anynit pontot. 400 felet csak csak olyan 410-20 annyit ha beledögök is(magyarból hülye vagyok :( ) de 450 felejtős korlátaimmal tisztában vagyok)

Szóval milyen szakok nyílt napjára menjek el?

illetve milyen egyetemeket nézek( nem megyek bpről el(család barátok stb..) szó BME, ELTE, OE kívül mit nézzek még?)

Saját tapasztalatok barátok ismerősök tapasztalatai jöhetnek

u.i: bocsánat a fogalmazásért hogy össze vissza(nemtok normálisan) + helyesírásért

Válaszokat várom :D



2019. okt. 14. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Attól függ melyik irányba orientálódsz. Ha jó a logikád és van érzéked a számítógépekhez akkor menj proginfóra. Ha van biznisz vénád akkor gazdasági egyetemre közgazdász, kereskedelem és marketing, gazdálkodás és menedzsment. Ha pedig műszaki ember vagy akkor valamilyen mérnöki szakot válassz. 400 alatt proginfó, műszaki menedzsment, logisztika. Jó válogatást!
2019. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kozgaz jog hidegen hagy azok kilove
2019. okt. 17. 02:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak oda menj amit imádsz
2019. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!