Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Telített szak a Gazdálkodási...

Loveyamatek kérdése:

Telített szak a Gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén érettségizek és továbbtanulási lehetőségek közül ez a szak tűnik legmegfelelőbbnek számomra. Mi a véleményetek róla? Azt olvastam, hogy a legkeresettebb/legdivatosabb szak jelenleg. Ha elvégzem lesz lehetőségem majd a szakmában elhelyezkedni a sok kikerülő munkakereső diák mellett is? Keresnek még ilyesfajta szakembereket? Mennyire számít az álláskeresésnél, hogy egy fővárosi vagy egy "vidéki" egyetemet végeztem? Bármilyen információ érdekelne, akár saját tapasztalat is. Akár magáról a szakról bővebben, akár konkrét ajánlás. Köszönöm szépen :)

2019. okt. 16. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem egy hiányszakma... az egyik legnépszerűbb szak, de igény is van rá. Ennek ellenére én a pénzügyet, marketinget biztosabbnak érzem, mivel a gazdmen ilyen “nesze semmi fogd meg jól” szak – mindenből tanulgatsz valamit, de nem igazán lesz “na értek valamihez” érzésed a végén.


Itt írtam egy rövid áttekintést a gazdasági szakokról, olvasd el:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2019. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!