Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová menjek továbbtanulni?

Hová menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre fogok érettségizni, de FOGALMAM SINCS, hogy milyen irányba menjek tovább.. Mindenképpen egyetemre szeretnék menni. Nem tudom, hogy mik azok az állások, amik mostanában sok lehetőséget foglalnak magukban, illetve sok pénzt lehet vele keresni.

Valaki tudna segíteni, hogyan döntsem ezt el? Hogyan tudhatnám meg, hogy melyik az “én utam”?


2019. okt. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat keresni leginkább gépészmérnökként, villamosmérnökként és informatikusként lehet. A gyógyszerészek sem szűkölködnek. Hogy mi a te utad, azt neked kell megtalálnod.
2019. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mik a kedvenc tárgyaid, mi az, amit könnyen és szívesen tanulsz? Abba az irányba tanulj tovább. Amit szívesen csinálsz, abból jó leszel, és ha valamiből jó vagy, abból tudsz karriert csinálni.
2019. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!