Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba érdemes továbbt...

Milyen irányba érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős, és ötletem sincs, milyen szakra adjam be a jelentkezésemet, egyszerűen nem tudom magam elképzelni dolgozó emberként, hogy évekig ugyanazt a dolgot csinálom egy fix munkahelyen, és nem unom meg.


- A legtöbb iskolai tárgyat szeretem, legtöbbször ötös vagyok mindenből, de semmiből sem vagyok kiemelkedően, zseniálisan jó

- Matekból és bioszból faktolok, azokból tervezek emeltezni (angol emeltet csináltam tavaly előrehozottként), de a magyart, törit, fizikát szintén szeretem.

- Infónk sajnos alig volt gimiben, de biztos érdekes lehet informatikával foglalkozni.

- Igaziból a matekot nagyon szeretem, de gondolom egyetemi szinten teljesen más mint gimiben, és lehet, hogy nem tetszene.

- Valami olyat szeretnék tanulni, amivel lehet rendesen pénzt keresni és /vagy megbecsült szakma


Ezek ismeretében ti mit javasolnátok nekem? Bármilyen tippért, ötletért hálás lennék!:)



2019. okt. 31. 11:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Villanyt,csak akkor ajánlom,ha érdekel az elektromosság.Mondjuk,hogy példát említsek:érdekelne-e az tégedet,hogy hogyan továbbítják el az elektromosságot a háztartásokba(hogy vmi nagyon egyszerű példát említsek)Vagy hogy mi az a váltakozó áram,meg spékelve brutál matekkal...Meg ehhez hasonló dolgok.Ha ilyen dolgok érdekelnek(mert azért a villamosmérnöki sokkal tágabb mint ez,de első félévben kb ezt tanuljuk villanytanból)akkor ez a te szakod.
2019. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!