Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt matek érettségi Hogy...

Emelt matek érettségi Hogy számolják a javított érettségi pontjait? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tavalyi érettségi időszakban emelt matematikából vizsgáztam, hát nem lett kielégítő az eredmény ezért idén még egyszer nekifutottam.


Az írásbeli részén sokkal jobban teljesítettem, de félek hogy a szóbeli nem úgy fog sikerülni.


A kérdésem az lenne, hogy ha kevesebb pontot érek el mint tavaly, akkor lehetséges hogy a tavalyi vizsgapontszámot fogják beleszámolni? (csak a szóbeli)



2019. nov. 5. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi szóbelidet és az idei írásbelidet nem lehet együtt számolni. A tavalyi érettségid írásbeli és szóbeli részéből együtt elértél egy bizonyos százalékot (a tavalyi eredményed). Az idei érettségid írásbeli és szóbeli részéből együtt elértél egy bizonyos százalekot (idei eredményed). Ha ügyes vagy akkor az idei százalékod magasabb mint a tavalyi.
2019. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!