Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem megy az iskolában a tanulás?

Nem megy az iskolában a tanulás?

Figyelt kérdés
Nem megy a tanulás 9.osztályos vagyok és kollégista 8.osztályba 4.48 voltaz átlagom most már csak 2 egész körüli. Szinte mindenem kettes lett és nem tudom mit csináljak, mert fájdalmat érzek(lelki), hogy tudom ez nem az én tudásom és semmi se leszek, ha ezt nem oldom meg. Hiába tanulok meg mindent iskolába alig tudom felidézni mondhatni leblokkolok. Jelenleg szenvedek és szenvesek.Valakinek van valami ötlete mit tehetnék?

#jegy #iskola #nemmegyatnulás #lelki rosszlét
2019. nov. 11. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lehetne 16 éves? Lehet, hogy évvesztes, vagy kihagyattak vele egy évet, esetleg éretlenség miatt kezdte később a tanulást.

Kedves kérdező, nem ért valamilyen trauma? Neked kellene valaki, aki elmagyarázza neked az idei néhány hónapot.

2019. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!