Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos okj képzést keresek,...

Asztalos okj képzést keresek, de a legtöbbről nagyon sok negatívat olvasok. Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Érdekel a bútorasztalos szakma. Az utóbbi héten szinte állandóan a netet bújom. Utána néztem magának a szakmának. Körbenéztem állások terén. Illetve kerestem tanfolyamokat. A gond csak az, hogy a legtöbből, amire rákeresek, negatív véleményeket írnak. A legtöbb ilyen: Csak addig érdekled őket, míg fizetsz. Rossz az oktatás, menj máshová. Nem gyakorlat orientált. Bunkók a tanárok stb.

Szóba jöhet még Kecskemét (Bp. mellett), de itt jelentősen kevesebb a lehetőség, és hasonló helyzetről olvastam.

Nyilván nem az a célom, hogy egy 10 hónapos tanfolyam alatt megtanuljak mindent, de az alapokat fontosnak tartom, és persze jó lenne, ha mindezt normális körülmények közt meg is kapná az ember.

(Tanfolyam után pedig vagy elszegődnék valakihez, vagy keresnék munkahelyet. Majd pár év után, mikor már stabil tudást és gyakorlatot érzek, vállalkozó lennék. Ezek a hosszú távú tervek.)

Focus oktató központnál már végeztem tanfolyamot. Imádtam. De nem indít asztalos képzést.

Ha valakinek van jó tapasztalata bármelyik oktató központról, szívesen várom.


Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 12. 13:08
 1/3 anonim válasza:
A válasz engem is érdekelne!
2019. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Laci_11 válasza:
Én a matrix oktatásközpontban végeztem. Pesten az üllői út mellett volt a gyakorlati iskola és az elmélet is. Nem bántam meg. Az megérte a pénzét.
2019. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. dec. 2. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!