Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű matek érettségire...

Középszintű matek érettségire készülés?

Figyelt kérdés
Szinte a 0-val egyenlő a tudásom matekból, de az a szak, ahova jelentkeznék kell a matek. Már leérettségiztem, de az igazat megvallva nem igazán akartam a matekkal foglalkozni, így nem is lett olyan jó, szinte a függvénytáblázatból másoltam ki mindent, a feladatokat meg meg se oldottam. 65-70%-nak örülnék, csak nem tudom májusig mennyi esélyem lenne felkészülni egy emelt földrajz mellett, mivel arra is készülök. Többen mondták, hogy annyira nem vészes, jó videóanyagok vannak a neten. Nos az elhatározás meg van, plusz jó, hogy nincs szóbeli.
2019. nov. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már van érettségid valószínű részt vettél a középiskolai matekórákon minimum 4 évig, tehát van némi elősimereted.

Így én nem mondanám, hogy 0 a tudásod.


Vannak érettségire felkészítő könyvek, én azokat ajánlom. Esetleg végigvihetnél 1-1 olyan munkafüzetet ami a 11.-es vagy 12.-es anyag érettségin számon kérhető anyagából áll. Szerintem ezek ezerszer többet érnek mintha megnézél pár videót a neten... Attól hogy látod, hallod más hogyan oldja meg még nem leszel előbbre.


Egy 11.-es diák véleménye.

2019. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék itt meg találsz részletesen minden fent van

2019. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!