Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben szertnék továbbtan...

Debrecenben szertnék továbbtanulni a Medgyessy Ferenc gimiben animáció és mozgókép szakon (? )

Figyelt kérdés
Amit én szeretnék az érettségire épülő, vagyis technikum.. az lenne a kérdés, hogy hogyan működik erre a beiratkozás/felvételi?

2019. nov. 18. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én most vagyok végzős a Megyóban, igaz, nyelvi szakon, de ezeknek a szakoknak az a lényege, hogy megszerzel egy alaptudást a c vagy d osztályban (legtöbbször a c-ben, grafikusok között), lerakod az érettségit, és utána maradhatsz a suliban 13. évfolyamon. Sajnos az én ismereteim nem túl szélesek ebben a témában, de annyit biztosra mondhatok, hogy jobb választás nem akad a Megyónál. Családközpontú iskola, a cél itt nem csak a továbbtanulás, hanem önmagad megtalálása is a négy év alatt (én egy hónappal ezelőtt döntöttem el, hogy szociológus leszek majd). Összetartó osztályközösség, ikonikus tanárok vannak, az életet nem veszik túl komolyan.
2019. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az infót.. de nekem a technikumi képzésről kellene pár info..
2019. dec. 15. 20:09
 3/3 anonim válasza:
szia, nem tudom hogy oda mentél e, de engem is érdekelne vélemény, Pestről szeretnék oda jelentkezni :)
2020. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!