Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakos hallgatók...

Pszichológia szakos hallgatók ti hogy jutottatok be az egyetemre?

Figyelt kérdés

Már őszintén fogalmam sincs, hogy mivel mennyi pontot szerezhetek és, hogy egyáltalán mi ér és mi nem ér pontot. Ti hogyan értetek el kb 430 pontot?

Én úgy terveztem, hogy emeltezem bioszból és angolból és azokért elvileg megkapom a 100 többletpontot..habár az ofőm szerint csak egy emeltért kaphatok plusszpontot mert a szakon csak 1 emelt a feltétel a másik tárgyat középszinten is teljesíthetem..de én ezt sehol nem látom. Komolyan kész katyvasz most ami van. Szóval a kérdésem, hogy ti hogyan jutottatok be?



2019. nov. 20. 17:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Kb. 430 pont? Az kevés lesz államira, az állami ponthatár 435. Amúgy én 452 pontot értem el 81%-os emelt törivel és 91%-os emelt angollal, plusz a közepek is nagyon jók lettek.
2019. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!