Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mehetnék továbbtanulni/do...

Hova mehetnék továbbtanulni/dolgozni?

Figyelt kérdés

Németországban tanulok és ezévben vagyok 10.es a középiskolában.

Ez az utolsó évem és még március előtt el kéne döntenem hova megyek tovább.

Mehetnék továbbtanulni gimnáziumba de már a mostani anyaggal is szenvedek pl matrkon, szóval az kizárva.

Az a gond hogy kb semmilyen munka nem fog meg

Nem tudnék bent ülni egész nap az irodában, de nem is tudnék műhelyben barkácsolni vagy ilyenek

Nagyon szívesen színészkednék de sajnos szerintem nincs meg hozzá a tehetségem.

Rajzolni is nagyon szeretek és azt úgy nagyjából tudok is.

Szerintetek hova mehetnék tovább?



2019. nov. 24. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezek alapján valami művészetis dolgot ajánlanék, ha érzel magadban elhivatottságot ebbe az irányba. A pályaképe nagyon sok embernek nehezen alakul ki, nekem is. Én már egyetemen vagyok, és még most sem tudom pontosan, hogy mihez akarok kezdeni ezután. Lehet pályát váltok, ki tudja. Szóval felesleges rágörcsölnöd, csak tanuld azt, ami érdekel, amit akár szenvedélyesen is tudnál csinálni, amivel nem lenne nyűg nap mint nap foglalkozni.
2019. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!