Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni mivel...

Nem tudom eldönteni mivel szeretnék faktozni, továbbtanulni és majd később dolgozni. (többi lent? )

Figyelt kérdés

A kémia, fizika, biológia, matek érdekelnek a legjobban, mindegyik megy is, kivéve a matekkal vannak néha kisebb nehézségeim(főleg figyelmetlenség), de abból is jó vagyok. Főleg a kutatás érdekel, új dolgok megismerése, esetleg feltalálása, csapatban nem mindig szeretek dolgozni, de van néha kivétel. Azért szeretem főleg a természettudományi tárgyakat, mert azok válaszolják meg leginkább a dolgok miértjét, eredetet,stb...

Ha valamit nem írtam le, ami fontos lenne, szóljatok kérlek :)

16/f



2015. ápr. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

gondolkodj el, hogy minek szeretnél leginkább tanulni majd.

ha orvosnak, akkor egyértelműen a matek faktot hanyagold.

ha mérnöknek, akkor bármelyik jó, de az egyik a matek legyen. stb

nézz körül, hogy milyen szakok vannak, és hova mi a követelmény.

2015. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen ,

ha orvos akarsz lenni : biológia - kémia

ha gépész,építészmérnök : matek - fizika

ha vegyész,-mérnök : kémia - matek

2015. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
talán a legnagyobb bajom a választással, az az, hogy nem szeretném, elhagyni se a fizikát, sem a kémiát, mind 2 tárgyat imádom
2015. ápr. 17. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Biomérnök?
2015. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mit csinál egy biomérnök?
2015. ápr. 19. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!