Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szülésznő szeretnék lenni...

Ha szülésznő szeretnék lenni akkor Nyíregyházára kell egyetemre járnom? Milyen ott a képzés?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a nyiregyházi egyetemen szinvonal aluli a tanitas.(én ezt nem tudom) de nagyon szeretnék inkabb Debrecenben tanulni, és inkabb ott élni egyetemista éveimet, mint Nyiregyhazan. És màr 11.es vagyok és jövő ilyenkor már tudnom kéne, hogy hova tovább. Tapasztalatokat is meghallgatok és bármit amit megosztotok

2019. nov. 28. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
És arra is kíváncsi vagyok,hogy vizsgázni hol kell Debrecenben vagy Nyiregyen? És hogy Debrecenben nincs e kihelyezve,hogy ne Nyiregyre keljen járnom.
2019. nov. 28. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Debrecen, az egyetem jó, a város gáz. A nyíregyházi egyetem elég színvonal alatti, a városról viszont nincs tapasztalatom.
2019. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Nyíregyházi Egyetem nincsen iyen szak, a Debreceni Egyetemnek van, de az egészségügyi kar valóban Nyíregyházán van. Magyarul ha a Debreceni Egyetemre mész, Nyíregyházára kell járnod, de ez teljesen független a Nyíregyházi Egyetemtől.
2019. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan a képzés, mint amilyennek sokan előadják. Főleg szülésznő szakon, nagyon sokat követelnek, nagy a bukásveszély. Valóban ide van ki helyezve a DE eü kara, de ez független a Nyíregyházi Egyetemtől.
2019. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!