Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem fogom ezt bírni. Hogy...

Nem fogom ezt bírni. Hogy lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pszichés gondjaim vannak, remegek, depresszios vagyok annyira rühellem a mostani gimimer, most kezdtem szeptemberben, ha rá gondolok elfog a gyomorideg. Termeszetesen jövőre váltani fogok sulit, legrosszabb esetben estibe megyek. De addig nem fogom bírni az a gond. Hogy tudnék erre a maradék hónapokra magántanuló lenni? Sürgős lenne, tényleg nem bírom sokáig.. öngyilkosság is sokszor megfordult már a fejemben

2019. dec. 8. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mik a konkrét problémáid az iskoládban?
2019. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy csak a 2020as tanévtől nem lesz ez a jogviszony, nekem meg alapbol is csak erre a par honapra kene, utana megyek masik suliba..
2019. dec. 9. 15:31
 4/10 anonim válasza:

Itt vannak pszichológusok és lelki segítők is, nagyon kedvesek, esetleg tudnak jókat mondani, teljesen ingyenes.

Illetve mond magadnak mindig, hogy erős vagy, kitudod bírni.


[link]


Itt egy motivációs videó is:


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2019. dec. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Kérdező, ha az a baj hogy piszkálnak, beszólogatnak a sulis társaid, akkor szóljál nekik vissza egy erélyesebbet. Hidd el jól fog esni saját magadnak, hogy kimerted mondani.
2019. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi. a légkör, az iskola, a tanárok az amit utálok. Nem tudok itt meglenni. Tiszta szívemből utálom. Még annyit megválaszolnátok, ugye olyat nem tehet meg egy igazgató hogy nem enged el a gimiből? bármikor átmehetek, ha van befogadó nyilatkozatom igaz?
2019. dec. 10. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez lesz a bajod másik suliban is. Nincs konkrétum, amivel bajod van, ez a probléma a következő helyen is kísérni fog. Benned van a bomba, nem az épületben.
2019. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a konkrétum EZ az iskola.. rosszul választottam, egyszerűen nem bírom már idegileg. Nem tudok olyan helyen lenni ahova be vagyok kényszerítve.. Voltam más sulikban is, és simán el tudtam oda képzelni magamat, nekem ezzel a konkrét hellyel van csak gondom.
2019. dec. 10. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak még sincs semmi konkrétum, nem tudsz kiemelni egy részletet se, mi a baj ezzel az iskolával. Szakember tud csak rajtad segíteni, elképzelni el lehet bármit, de az nem fog rajtad segíteni, hogy egy meghatározhatatlan hangulat miatt helyről helyre vándorolsz, mert úgy "képzeled", másutt biztosan jobb lesz.
2019. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok fejleményekről. Ugye utána már csak Márciusig kellett menni, de sajnos ahogy írtam is, hogy nem fogom kibírni stb.. ennek maradtak tünetei sajnos. Pánikbeteg lettem, meg hipohonder. Csak ebben a hónapban 4 halálos betegséget diagnosztizáltam magamon, és majdnem hogy minden héten pánikrohamom van. Tudtam, hogy ezen nem fogok olyan könnyen átlendülni.
2020. júl. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!