Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most 35%ra irtam az emelt...

Most 35%ra irtam az emelt kemiam. Fel lehet ezt 80%ra tornazni majusig?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
fel
2019. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Siman, csak tanulni kell és begyakorolni a számolásokat
2019. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bornemissza Klára ***** válasza:
100%
2005-től fenn vannak a feladatlapok közép és emelt szinten. Naponta oldjál meg egyet-egyet, ellenőrizd le a megoldásod, másnap nézz utána, mit is rontottál el. Menni fog!
2019. dec. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nehéz lesz ,kérjél tanári segítséget esetleg felkészítő tanfolyam ( pl Magister )
2019. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyjad már.. miért lenne nehéz? Azért nem kell annyira túlbonyolítani a dolgot, gondolom egyetemre akar menni, majd 1 év múlva ha sikerül írj vissza, hogy mennyivel nehezebb egy vizsgád mint az "emelted" ; )

Sok sikert

2019. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak jót akarok A Kollégának ! Meg hát az sem mindegy milyen egyetemre akar menni elég 50% vagy legalább 85 %-kell
2019. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!