Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre menjek ha a...

Mikasa:33 kérdése:

Milyen egyetemre menjek ha a biológia érdekel egyedül?

Figyelt kérdés
Orvosi szóba sem jöhet a kémia miatt,mert egyrészt utálom,másrészt nem is vagyok jó belőle. Az érdekelne,hogy milyen lehetőségeim vannak,milyen szakra lenne érdemes mennem.

2019. dec. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Biológus?
2019. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Biológus.
2019. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit hozzáteszek, hogy biologián is kell valamennyi kreditet egyéb természettudományos tárgyakból összehozni. Matek tuti van, de szerintem kémia és fizika is van valamilyen szinten.

Szóval teljesen nem tudod kikerülni.

Tanári esetleg?

Illetve egészségügyi szakok szerintem illenek ebbe a biológia szeretetbe. Igaz, ezek csak az embertannal foglalkoznak.

2019. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
A biológiàn is nagyon sok a kèmia, és akik nàlunk kibuktak többnyire a kémia miatt.
2019. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg pszichológia? Kicsit más ugyan, de ott is van némi biológia, neurológia, és lehetsz kutató/neuropszichológus, vagy valami ilyesmi.
2019. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!