Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gondolkodtatok már pályaválasz...

Gondolkodtatok már pályaválasztáson?

Figyelt kérdés

Elvégeztem az egyetemet, már 8 hónapja szoftverfejlesztőként dolgozok, de már az egyetem alatt sem voltam biztos benne, hogy ezzel akarok-e tényleg foglalkozni. Jelenleg el vagyok a szakmában, nem gyűlölöm, de nem is vagyok kifejezetten boldog, habár a fizetésnek amit kapok örülök és tisztában vagyok vele, hogy sok más munkával ennek csak a töredékét lehet megkeresni.


Ettől függetlenül foglalkoztat a gondolat, hogy ha váltanom kéne, akkor milyen területen venném hasznát azoknak a készségeket, amikre eddig szert tettem szoftverfejlesztőként. Ha nektek váltanotok kéne, akkor milyen szakmát választanátok? Mi lenne az a munka, amit szívesebben csinálnátok?


2019. dec. 17. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdésben elírtam, pályaváltásra gondoltam.
2019. dec. 17. 13:23
 2/4 Shaddark válasza:
30%

[link]

személyiségteszt, kapsz négy betűt.


Leírás / mi az amiben jól is éreznéd magad feltehetően:

[link]

[link]

2019. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez most komoly, hogy tőlünk kérdezed, hogy mi szeretnél lenni? :)


Amúgy, én vagy rendszergazda, vagy hardverfejlesztő lennék.

Legalábbis a helyedben, ha váltani akarnék, vagy arra kényszerülnék.

Esetleg PhD-znék és kutatnák, ugyanezen a területen.

2019. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt tanulom most amit szeretek, de van sok minden ami érdekel, szóval ezután egy teljesen más területre akarok egyetemre menni. Az első szakmámat informatikai területen szereztem és utálom, soha nem foglalkoznék vele.
2019. dec. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!