Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol-magyar, magyar-angol...

Angol-magyar, magyar-angol tolmács és fordító szakot szeretnék elvégezni. Angliai online egyetemet keresek első sorban. Ha van valakinek tapasztalata ezen a téren? Kérem ossza meg velem az információit.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliai egyetemen 100% hogy nem tanítanak magyart.
2010. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De tanítanak, csak nem így :-) Kint mint idegen nyelvet, abból is mint különlegeset tanítom :-)
2010. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem online egyetemen nincs tolmacs-fordito szak, raadasul szerintem minimum ket idegen nyelv kell a fordito kepzeseken. es ha megnezed a magyaro.i tolmacs/fordito szakot, ott is az van, hogy a magyart anyanyelvi szinten kell tudni, tehat szerintem ez lehet kulfoldon is. angolt kellene anyanyelvi szinten tudni, es magyar + 3.nyelv lenne az idegennyelv. inkabb probald meg a magyaro.i szakfordito kepzeseket. ket evesek, es lehet levelezon is csinalni.
2010. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!