Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik oktatási intézménynél...

Melyik oktatási intézménynél lehet online elvégezni a "Munkavédelmi technikus" OKJ-s képzést?

Figyelt kérdés

A közelmúltban egy buszon utazva hallottam egy beszélgetést, amiben arról volt szó, hogy az egyikőjük pont akkor végezte a képzést, ONLINE formában.

Később magam is rákerestem a neten, de egyetlen olyan munkavédelmi technikus tanfolyamot sem találtam, amit online lehetne elvégezni. Bánom már, hogy nem kérdeztem rá ott a buszon, a beszélgetőkre.


Ha esetleg valaki tud konkrét ONLINE tanfolyamokat vagy nálam ügyesebben használja a Google-t, örülnék, ha megosztaná velem a lehetőségeket. Előre is köszönet a segítségért!



2019. okt. 1. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsel ilyen.
2019. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is erre jutottam jó félórás böngészés után.

Ugyan több cégnél (iskolánál) feltüntetik, hogy a (táv)tanulást valamilyen e-learning rendszerrel is támogatják, de ez nem jelenti azt, hogy a tanfolyamot teljesen online lehetne elvégezni. Sőt! Gyakorlatilag a kötelező tantermi és gyakorlati oktatási órák legalább 80%-án meg is kell jelenni, ahhoz, hogy vizsgázni lehessen.

Valószínűleg rosszul hallottam a beszélgetést vagy félreértettem amit hallottam.

2019. okt. 1. 09:36
 3/4 anonim válasza:
En januárban kezdem az Alfakapos iskolán keresztül tavoktatasban. Heti 4x 2 órán keresztül webkameras online oktatásban.
2019. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2019. nov. 14. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!