Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológiáról biomérnökire?

Biológiáról biomérnökire?

Figyelt kérdés

Sziasztok másodéves biológus hallgató vagyok. Gondolkodtam hogy átszeretnék menni biomérnökire. Hogyan működik ez? Hol tudnék utána érdeklődni?


Szerintetek melyik szaknak van nagyobb jövője? Mert azért szeretnék munkát is találni majd.

De teljesen elbizonytalanodtam a biológiával kapcsolatban.

Eddig úgy voltam hogy bsc után humánbiológia mscre mennék tovább.

De azzal is hol tudnék elhelyezkedni? Embertani tanszéken illetve kutató laborokban?


Köszönöm :)



2019. dec. 27. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem maradj bioszon! Biomérnököt 2t ismerek, mindkettő pályaelhagyó, nem voltak elégedettek a lehetőségeikkel.
2019. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2019. dec. 27. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Felvi.hun a biológus és a biomérnök szakleírásában a végzés utáni kilátások fülben megnézéd, hogy melyik szak esetében mekkora a statisztikai szerinti várható fizetés és az elhelyezkedési ráta. Ez alapján eldönthetetlen, hogy melyik éri meg jobban.
2019. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De segítek kicsit: biomérnök bscvel az érték 270 bruttó ami olyan 180 nettó, biológia bscvel 210 brutto ami olyan 140 nettó. Egyik se túl combos de nézd meg te is.
2019. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2019. dec. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!