Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégeztem az iskolámat...

Ha elvégeztem az iskolámat (éretségis) akkor hogyan, mehetek úgy tovább hogy katonának tudjak állni?

Figyelt kérdés

Vagyis az utat keresem. Ha elvégeztem az iskolámat. Akkor hova érdemes jelentkezni és hogy? Mivel a szakma iránt nulla tudással nem szerencsés indulni, milyen alapismeretekkel kell rendelkeznem (rendfokozatokat,specializációkat/személyzeteket(azaz vegyész,tüzér stb..), tudom, törit és egy két fegyvert/tankot valamennyire vágom) mit kell még tudnom?

Illetve nem vagyok fizikálisan nagyon edzve /nem elhízva/ ezért tartok attól is hogy fizikai gyengeségem miatt nem lehetek katona. De teszek ellene hogy ne legyek az.

Nagyon szépen köszönöm ha valaki helyre igazít. :D



2020. jan. 2. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress fel egy toborzóirodát:

[link]

2020. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal átlagos edzettséggel már lehet az ember katona, ami nem nagyon magas. Majd kiképeznek, és akkor mehetsz missziókba.
2020. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!