Edina31 kérdése:

Hova menjek tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kéttannyelvű gimibe járok (angol) és olasz nyelvet tanulok másodiknak. A reál tantárgyak nem annyira mennek jól, de négyes mindig meg volt belőlük. Töri, olasz faktos vagyok. Ebből a történelem nagyon jól megy, olaszból pedig a nyelvvizsgára a készülök,de magyarból is jó vagyok.

Egészségügybe nem szeretnék menni, édesanyám ott dolgozik, tőle és munkatársaitól is azt hallom, hogy ne menjek oda ( Magyarországon). A mérnöki szakok sem igazán az én iranyom, mivel töri és angol emeltem van/lesz. A bölcsészetről pedig csak azt hallom, hogy nem lehet belőle megélni. A művészetekben pedig nem vagyok jó.

Szeretek a gyerekekkel foglalkozni és jól kijövök velük, viszont jó fizetést szeretnék.

Milyen szakot ajánlotok így nekem?



2020. jan. 3. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Humán erőforrás, vagy idegenforgalom.
2020. jan. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jog esetleg? Töri, magyar és idegen nyelv, oda pont ezek kellenek és persze szorgalom és elhivatottság, mert nem egy könnyű szak.

Ha ez nincsen meg, akkor esetleg tanári angol-olasz szakpárra, nyelvekkel nem kell feltétlenül a közoktatásban elhelyezkedned, de mindig ott lesz, mint biztos pont, meg akár még javulhat is ott a helyzet addig. Emellett tarthatsz magánórákat, mehetsz nyelvsuliba, de egy multicég vagy az idegenforgalom is szívesen lát jó nyelvtudàssal rendelkező embereket.

2020. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angol-olasz tanár? Nekem is az jutott eszembe, amit az előző írt. Vagy olasz-töri tanár? Bár ott a törivel csak iskolában tudnál elhelyezkedni és ott tényleg nem fényes a fizetés.
2020. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!