Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológus vagy gyógyszerész?

Pszichológus vagy gyógyszerész?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyiket válasszam. A pszichológiához jobban húz a szívem, de félek, hogy nem tudok belőle majd megélni. Szerintetek?

2020. jan. 7. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Gyógyszerész. Gondolkodás nélkül.
2020. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a pszichológiához húz a szíved akkor oda menj, egészségügyhöz köthető szakokat nehéz úgy végigcsinálni ha nem is igazán szereted. Én nem ismerek olyan pszichológust aki panaszkodna amiatt mert nem él meg. Tudod aki meg szeretne élni, az keres olyat, valaki meg inkább csak sír de nem mer váltani. Még a tanárom is egész jól megél. (Nem pszichológusnak tanulok)
2020. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én pszichológián vagyok és nem egy ember panaszkodik mert nem él meg. Nevetségesen rosszak az elhelyezkedési esélyek, még mesterképzés után is éveket kell tanulni, mire valamire jutsz.
2020. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyógyszerész szak nem túl könnyű,ha nem szívvel lélekkel mész oda,akkor szenvedés lesz. Mindenképpen olyat válassz,amihez van motivációd,és tényleg szeretnéd tanulni. Pszichológiával nagyon sok irányba el lehet indulni, vannak keresettebbek és kevésbé keresett irányok. Ha szereted amit csinálsz akkor jó leszel benne,és akkor valószínűleg el is fogsz tudni helyezkedni.

2020. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!