Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Duális képzésben hogy...

Demix kérdése:

A Duális képzésben hogy zajlik a szorgalmi és vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés

Már a felvi.hu-n, a Kandó honlapján, az Óbudai honlapján, és a létező összes helyen kerestem a választ, de még mindig nem értem.

Az alapkérdés: Mikor kell/nem kell dolgozni a duális képzés alatt?

Mert azt megtaláltam, hogy ha rendes a cég akkor elenged a vizsgákra és arra nem kell szabadnapot kivenni, de nyílt napon meg mintha valami olyasmit mondtak volna, hogy a szorgalmi időszakokban nem kell dolgozni... Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 13. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elején leszögezném, hogy nagyon vállalat függő, és minden cégnél másképpen működik, sőt még cégen belül is eltérő lehet.


Ami az általános: Szorgalmi időszakban heti max 1 napot kell dolgoznod, a vizsgaidőszakban és nyáron pedig minden nap. A vizsga időpontjára el kell, hogy engedjenek. Nem egész napra, de olyanról nem nagyon hallottam, hogy ne adják meg szabadnak az egész vizsganapot. Ha jó fej a cég és/vagy a főnököd, akkor előző nap is elenged, hogy tanulj. Ezen felül pedig van még 20 nap szabid.

2020. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezzel sok mindent tisztáztál számomra!
2020. jan. 17. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!