Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Faktot kell választani és nem...

Faktot kell választani és nem tudok dönteni . Az irodalmat vagy a törit érdemes inkább emeltként megcsinálni?

Figyelt kérdés

Az irodalmat szeretem és jó is vagyok belőle viszont nem tudom , hogy bejönne-e a tömérdek önéletrajz. A töriről meg csomó hülyeséget halottam (váltotatják a dátumokat stb..) , de ezt a tárgyat is bírom . Tapasztalatok ?


16l (nem tudom mit szeretnék dolgozni)


2020. jan. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Találd ki, hova akarsz tovább menni, és nézd meg ott mi a követelmény. Ha még ezt sem tudod, akkor a történelmet javaslom, mert azzal marad a legnagyobb mozgástered.
2020. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk azt mondták a magyartanárok is, hogy hiába vagy kiemelkedő magyarból, ne menj emeltezni. Mégpedig azért, mert

1. Az érettségi előtt pár hónappal kapod csak meg a több 100, 1000 oldalnyi elolvasandó művet amit tudni kell az esszékhez és nagyon nehéz mind elolvasni időre,

2. Annyira szubjektíven pontozzák az esszéket, hogy nagyon függ a tanár hangulatától vagy gondolkodásmódjától a százalékod és így nagyon nehéz jó jegyet szerezni.


Így ezek alapján a törit mondanám, főleg ha az is jól megy és szívesen tanulnád.

2020. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk is törit javasolják a tanárok magyar helyett.
2020. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!