Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Válaszolnátok pár kérdésemre...

Válaszolnátok pár kérdésemre az emberi erőforrások szakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire nehezek a matekos tárgyak? Egy hármas matek érettségi eredmennyel megbirkózhatok velük? Tantervet néztem és tudom, hogy a többi közgazdasági szakon is ugyanazok az alapozó tárgyak, de gondolom nem ugyan olyan intenzitással oktatják, mint egy számvitelesnek. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat, és bármi mást amit fontosnak véltek.

2020. jan. 18. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pécsett már a bölcsész karon van a HR, nem tudom mennyire piacképes a dolog.
2020. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első, kérlek ne ide írd a hülyeségedidet! 😭


Az emberi erőforrások BSc egy gazdaságtudományi alapképzés, amíg az emberi erőforrás tanácsadó MA pedig egy bölcsészettudományi mesterképzés.


Nem veszít semmit az értékéből, ha a BTK-n oktatják azt a mestert, de a kérdező amúgy is az alapképzésre volt kíváncsi.


Szóval: kerüld a kategóriát első!


Kérdező: A HR alapképzésen ugyanazok az alapozó tárgyak, ezt jól láttad. Viszont de, ugyanolyan "intenzitással" oktatják, hiszen egy órán, mint pl.: gazdasági matek, ott egyszerre ülnek be a pénzügyesek, gazdmenesek, kermarkosok, turizmusosok és HR-esek is.

2020. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesíthető. En egy büfé mérnök szakra mentem, de matekom a gépészmérnökökkel volt. Harmadjára sikerült letennem a mat1 vizsgám de sikerült, a többi meg mar sokkal konnyebb volt utana. A matek érettségim 67%os volt.
2020. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!