Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE rövidciklusú tanárképz...

Az ELTE rövidciklusú tanárképzéséről mi a véleményetek? (Angoltanári MA érdekelne)

Figyelt kérdés
A két féléves verzión gondolkodom, sajnos semmilyen véleményt nem találtam még a képzésről. Köszönöm :D

2020. jan. 19. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi érdekel?
2020. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen a képzés színvonala, milyenek a tanárok, mennyire megbecsült úgymond. Illetve az is érdekelne, hogy mennyire lennék hátrányban a rendes kétszakos tanárok mellett?
2020. jan. 19. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, szar az egész.
2020. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint az egész tanárképzést vagy az ELTE-t?
2020. jan. 19. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a négy félévesre jelentkezem, de csak második helyen, a szombathelyi intézménybe. Véleményt én sem olvastam, nem találtam, pedig engem is érdekelne. A két féléves verziónál arra gondolsz, ahol anglisztika MA után lehet menni? Ott szinte kizárólag pedagógiai és pszichológiai tantárgyak vannak, kb. 1-1 olyan óra, ami az angoltanítás szakmódszertana. Ismerem ezt a fajta képzést, csak más szakon.
2020. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!