Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai mérnök vagy...

Logisztikai mérnök vagy nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
BSc-n mit tanulnak azok akik nemzetközi gazdálkodáson vannak? A logisztikát azt tudom. Nincs problémám se a matekkal se a fizikával, folyékonyan beszélek angolul és franciául is. Ti mit választanátok?

2020. jan. 26. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen logisztikai mérnök, hacsak nem akarsz célzottan külföldre menni. Logisztikában van a jövő, és néhány éves tapasztalattal hatalmas összegeket lehet keresni.
2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

A tanterveket nézve egyértelműen a Nemzetközi gazdálkodás - digitális ellátásilánc-menedzsment szakirány és utána Ellátásilánc menedzsment mesterszak.


Egyrészt ez rendes közgazdasági szak, és sokkal szélesebb körben használható, mint egy logisztikai mérnök szak (ami viszont kb. csak arra).


Másrészt ennek rendesebben össze van rakva a tanterve, és főleg nincs tele teljesen felesleges, ám vér szopatós "mérnöki" tárgyakkal, mint például "Szilárdságtan" meg "Dinamika" (édes jó Istenem, aki ezt a tantervet csinálta, egyáltalán látott már logisztikai részleget belülről?!)...

2020. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ide is megérkezett a másik kérdés alatt bődületes baromságokat beszélő válaszoló! Egy szavát se hidd el az 50%-osnak! Nem tudja megkülönböztetni az OKJ-t és az egyetemet!
2020. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mesélj 65% hol használnak a valós életben szilárdságtant meg dinamikàt stb. a logisztikában?
2020. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Válaszoltam neked a másik kérdés alatt. Több mondandóm nincs, illetve csak annyi, hogy te nekem ne beszéljél a nagybetűs valódi életről, mert teljesen fogalmatlan vagy.

2020. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Ezért kérdeztem, hogy mit használsz a tanultakból mint logisztikai mérnök. Nem kell egyből acsarkodni, lehet normálisan válaszolni.
2020. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Nem mondjátok, hogy a logisztikai mérnökhallgatókat sziltannal szopatják?!

Folyékony angol-franciával én NG-re mennék.

2020. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!