Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE KKK (nemzetközi gazdálkodás)?

BGE KKK (nemzetközi gazdálkodás)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős vagyok gimiben, és most fogok jelentkezni egyetemre. Nagy álmom, hogy a Corvinusra járhassak. Sajnos az ng már csak fizetősen indul, a nyelvi hozzájárulás miatt, ezért a gazdment jelölöm meg itt elsőnek. Hatalmas pontok miatt, muszáj vagyok gondolkozni a többi helyen is.


Elmentem a BGE-KKK nyílt napra, és szörnyű volt. Szedett-vetett volt az egész, nem volt megszervezve rendesen egyáltalán. Ez jellemző a kar színvonalára is? A Corvinus nyílt napon teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam. Aki itt tanul tudna véleményt mondani? Mennyire zavaró, hogy a külvárosban van a kar (nekem ez negatívum volt pl.)? Mivel úgy olvastam, hogy nincs nagy különbség az ng és a gazdmen diploma értéke között, így ezek alapján szeretnék dönteni.



2020. jan. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bge se rossz,de en a helyedben az ELTE gti-t is megneznem az ng-t
2020. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

BGE-KKK a BGE legalja, hazudoznak össze-vissza, hogy mennyire gyakorlatias meg milyen jó a közösség. Pont az ellenkezője, semmi gyakorlatiasság nincs benne, a közösség egy nagy nulla, a HÖK az, aki a saját maga szórakoztatásáért szervez minden héten egy kocsmában iszogatást, ahol jól berúghat mindenki, egyetemi buli az nincs, mert arra nem képes, hogy a hallgatókat kicsit kimozdítsa és legyen egy kis szórakozás is. (Vannak diákszervek amik csinálnak hasznos dolgokat is persze, olyanhoz érdemes csatlakozni és kolinál, ösztöndíjaknál rengeteg pluszpont jár érte!) A világ végén van ez a kar, ha nem laksz a környéken a kijutás egy halál. A nemzetközi gazdálkodás szak az nem olyan vészes, viszonylag könnyen teljesíthető, ha van egy kis szorgalmad hozzá és eszed, nyelveket tudni kell erősen.

Ha a gazdálkodási és menedzsment szak is szóba jön, akkor inkább azt válaszd és ha BGE, akkor inkább a másik két karon nézelődj.. jobban jársz hidd el!

2020. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
BCE, BGE sorrend lesz gazdmen szakon. BGE-KKK kilőve
2020. febr. 4. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes a Külker. Mondjuk én az egyetemi életet lefosom, csak a diplomámért vagyok ott, bulizni más körökben szoktam. Egyetemi bulik nem igazán vannak, de kinek hiányzik? A HÖK az mondjuk tényleg harmatgyenge, a saját piálásukon kívül nem sok minden érdekli ôket. Nekem az tetszik, hogy nem a belvárosban, full jól megközelíthetô kocsival.
2020. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!