Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legegyszerubb emelt...

Melyik a legegyszerubb emelt érettségi? (angol kivételével)

Figyelt kérdés

Ugye kötelező egy emelt és én tavaly biztos voltam benne, hogy majd matekból szeretnék emeltezni, mivel 5 is voltam belőle, elég jól ment, azonban fakt tanárnak egy olyan tanárt kaptunk aki enyhén szólva nem tud tanítani és az emelt matekkal konkrétan sehogy nem állunk, most igazából a közép sem megy, 3,5re állok szóval valószínűleg még a 4 sem lesz meg, így már kezdek lemondani a matek emeletről. Egyik tantárgy sem megy igazából, szóval a legegyszerubbet szeretném megcsinalni.

11.es lány.


2020. jan. 28. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:

Az angolt azért szeretném kizárni, mivel úgy érzem még a középfokú nyelvvizsgat sem sikerülne megcsinalnom.

Egyébként németből van egy középfokú nyelvvizsgam, de azt mondta a német tanárom, hogy szerinte az emeltre nem tudnánk felkészülni, mivel nagyon nehéz így nemtudom hogy ez mennyire offos

2020. jan. 28. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Hát mi tudjuk hova akarsz tovább tanulni?

Nyilván egy olyat, ami felvételi tárgyad lesz egyetemre.

2020. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel én tanultam, az 2 hónap alatt felkészített az emelt szintű angolra, egy szuper tanár, + meditálnom is kellet, de semmi sem lehetetlen, pedig én is egy gyenge közepes voltam! Van remény, keress egy szuper tanárt és csináld!
2020. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát meg kinek mi a könnyű. Én mindig is szerettem a humán tárgyakat, de az irodalom emelthez olyan olvasottság kell, hogy nem tudtam volna emelten érettségizni belőle. Sokan töriből emelteztek (elég jól) de hozzám az sem állt közel.

Szerintem ha németből van nyelvvizsgád, nem lehet annyival nehezebb az emelt érettségi, hogy ne tudj ebben a pár hónapban felkészülni rá.

2020. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A törit mondják a nyelvek után a legkönnyebbnek.
2020. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Én is 11. osztályos tanuló vagyok. Jelenleg én 3 faktra járok, közép angolra, társadalomismeretre (választott tárgyam) és emelt törire. Én is nagy dilemmában voltam hogy melyik tantárgyból emeltezzek, végül a történelemre esett a voksom. Sokan mondják hogy az a legkönnyebb, ha humán beállítottságú az ember.

Még én sem vagyok biztos benne, hogy valóban ebből emeltezek... a magyarral szemezgetek a leginkább, mert azt minden egyetemi szakon elfogadják. :)

2021. jan. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Tudod hova akarsz továbbmenni? Én például pszichológiára szeretnék, ezért nem is fogok emelt földrajzból érettségizni, mert azt nem fogadják el.
2021. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!