Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matura leader plus, level B2...

Matura leader plus, level B2 könyv elég lehet az emelt angol érettségi felkészüléséhez?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi abból tanulunk rá suliban (vagyis én előrehoztam, de a többiek abból tanulnak), nyelvtan már nincs benne szinte semmi, inkább az ilyen érettségi stílusú prepozíciók, szövegértésekre, hallgatásokra megy rá. Speaking feladatok is egész jók.


Persze ez attól függ, hogy állsz angolból. Az emelt érettségi B2 szintnek felel meg, talán a szóbelit éreztem kicsit nehezebbnek témák terén, de ha tudsz angolul, akkor nem nagy cucc

2020. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég, ha adhatok egy tanácsot akkor a nyelvtanra és a szobrlire keress még könyveket főleg ha 75% feletti eredményt szeretnél. Ha ennél kevesebb is megfelel, akkor viszont elég a Matura könyv
2020. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!