Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene nekem ezekben...

Valaki segítene nekem ezekben a kérdésekben? Érettségivel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Szóval jelentkeznék emelt érettségire, és elolvastam az oldalon is, hogy mi hogyan van de arra nem találtam választ hogy:

Hogyan tudom befizetni az érettségi díjat?

Honnan tudom, hogy mik lesznek az érettségi szóbeli tételek?

Pontosan hogy van az hogy melyik iskolába megyek érettségizni? Ki közvetítenek valahova majd?


2020. jan. 29. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Érettségi tételek fent vannak edulineon, a többire sajnos én se tudom a választ
2020. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a gyors választ. :)
2020. jan. 29. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve a kormányhivatalon keresztül jelentkeztem, kaptam csekket, és igen, kapsz majd egy tájékoztatót, amin pontosan szerepel, hogy hol, mikor kell majd megjelenned.
2020. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziii
2020. jan. 29. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapni fogsz majd egy csekket ha jól tudom, vagy ha online csinálod fizethetsz onnan is.

Kapsz levelet, hogy hova osztottak be érettségizni.

A szóbeli tételek eduline, vagy oktatási hivatalnál a követelményeknél érdemes lehet megnézni:)

2020. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!