Ccccccc kérdése:

Milyen szakot javasoltok?

Figyelt kérdés
A Debreceni egyetemen szeretnék tanulni, ez a legideálisabb választás. Emelt színtű érettségit fogok tenni angolból, nyelvvizsgám jelenleg nincs. Emelt szinten tanultam a biológia-kémiát(3-4-es átlagom volt, bár nem tanultam megfelelően),nem tartoznak a kedvenceim közé. Humán beállítottságú vagyok,de a reál tárgyakban látom a potenciált. A pszichológia érdekel a leginkább, de 400 pont fölött nem igazán tervezek, számításaim szerint nem is lesz több. A népegészségügyi ellenőr(mint orvoslátogató) esetleg még opció lehet, a biológia-kémia ellenére is. A szociológia nem éri meg, hiszen a megélhetés sem utolsó szempont. A tanári a legutolsó választás lenne.

2020. febr. 1. 13:20
 1/1 A kérdező kommentje:

*Debreceni-Egyetemen

(kérdező)

2020. febr. 1. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!