Milyen szakot javasoltok nekem, mi illik hozzám? 19/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen irányba tanuljak tovább, kellene valami olyan, amit később is szívesen csinálok és nem csak kényszerből. Pár dolog magamról, hogy ki tudjatok indulni valamiből. Szeretek rajzolni, festeni, zenélni,tehát alkotni valamit. Kreatív és kissé művészlélek lánynak tartom magamat. Szeretek szervezkedni, pörgős vagyok. Olyan munkát szeretnék a jövőben végezni, amiben használhatom a kreativitásomat. Bármilyen véleményt szívesen meghallgatok, előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat! :)

2017. júl. 14. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Építész, építészmérnök, belsőépítész, formatervező, díszlettervező.
2017. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"amit később is szívesen csinálok"

Ha te nem tudod, mi az, amit hosszú távon szivesen csinálsz, akkor jóshoz kell fordulnod!

2017. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
41%

Mérnökinformatikus, villamosmérnök, vagy programtervező informatikus.

Művészkedésből meg pipiskedésből éhen fogsz halni...

2017. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy a felvi.hu-n töltsd ki az önismereti teszteket, egész pontosan a "Milyen szakok és foglalkozások passzolnak hozzám?" címet viselő tesztet és ott lesz sok javaslat.
2017. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Divattervező, lakberendező, rendezvényszervező
2017. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hardy Weinberg ***** válasza:
4%

Ha te nem tudod mit szeretnél, akkor mi mégis honnan találjuk ki? Az itt lévők közül mégiscsak te ismered a legjobban magad.

Amúgy meg a hátralévő életed minden döntése előtt másoktól vársz majd segítséget? Szerintem jobban járnál a saját döntéseid meghozatalán elmélkedni.

2017. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

esküvőszervező


az unokatestvérem is ilyen kb. és imádja a munkáját

2017. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!