Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre menjek tovább?

Milyen egyetemre menjek tovább?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok egy budapesti gimnázium 10. osztályába járok. Idén kell majd fakultációkat választani, ezért elé kezdett érdekelni, hogy pontosan hova is menjek. Utánna jártam a témának és ami nekem tetszik az az Építészmérnöki, ott a rajz alkalmasságítól félek nagyon. A jogi kar is érdekelne mert szeretem a magyart és abból tudnék emelt érettségizni. Ezen kívűl gazdaságin néztem menedzsmentet vagy marketinget, ezekhez nem tudom mi kell.

Fizikából és matekból jó vagyok, de mindenből ilyen 4-5 egyedül a kémia esik ki nekem.


2020. febr. 13. 18:30
 1/1 mesikeh05 válasza:
Menj fel a felvi.hu-ra és ott van olyan, hogy szakmakereső. Oda be tudod írni, hogy pl. Építészmérnök és kiadja, hogy milyen egytemeken van ilyen lehetőség és hogy állami támogatású vagy fizetős stb. És kiadja az összes egyetemet és mindenhol meg tudod nézni, hogy mi a feltétel.
2020. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!