Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogalmam sincs mit akarok...

Fogalmam sincs mit akarok csinálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Világ életbe mindig előre terveztem. Folyton megvoltak a céljaim, amikért dolgoztam de most hogy itt állok 16 évesen rájöttem, hogy igazából fogalmam sincs mivel akarok foglalkozni. A pszichológus munkával szimpatizáltam eddig a legjobban, de néztem már jogi írányba is. Ügyvéd és ilyenek.

Befolyásoló tényező az is, hogy mihamarabb Oroszországba akarok költözni. De persze az egyetemet lehet, hogy még itt végezném el.

Ilyen helyzetbe mit csináljak? Tudtok ajánlani valamit, vagy esetleg valami weboldalt ami ilyen esetben szóba jöhet?

Minden választ köszönök!

16/L


2020. febr. 15. 16:50
 1/2 anonim válasza:
Miért szeretnél Oroszországba költözni?
2020. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apukám felöl orosz vagyok, és kint élnek még a nagyszüleim meg sok rokonom. Sok nyári szünetett töltöttem kint és engem nagyon vonz az az ország. Szeretnék ott élni :)
2020. febr. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!