Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 eves vagyok es abszolut...

16 eves vagyok es abszolut nincs elkepzelesem, mit akarok csinalni kesobb ?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, semmi nem erdekel annyira, hogy innentol eletem vegeig azzal foglalkozzak. Probaltam keresni ilyen oldalakat, ahol valami tesztet kell kitolteni, es megmutatja, mi lenne idealis munka, de ne talaltam sehol semmit, csak ilyen ezoterikus szarokat. Legyszi segitstek
2014. nov. 11. 09:28
 1/3 anonim válasza:

nyelv+++, állóképesség, koncentráció, logika, lelkes hozzáállás.

Ha szeretnéd, hogy elismerjenek ezek kombinációja alapfeltétel, + főiskolai papír.

2014. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőven van még időd kisütni, mi érdekel. Ha érettségiig sem tudsz dönteni, hagyj ki egy évet, dolgozz valamit, és előbb-utóbb észre fogod venni, miről ábrándozol nagy titokban, és lesz időd felkészülni egy emeltre is.

A felvi.hu-n amúgy van rendes önismereti teszt, regisztrálni kell hozzá, de az csak pár percet vesz igénybe.

2014. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2014. nov. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!