Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek ja nincs kedvem...

Toriiii66 kérdése:

Mit tegyek ja nincs kedvem fizikát tanulni?

Figyelt kérdés
Minden órán írunk röpdolgozatokat (mindegyiken!) és eléggé maximalista vagyok eddig ötösöket írtam de nincs kedvem most tanulni. Minden áldott óra előtt rástresszelek hogy holnap doga aztán összes szünetbe a füzetem olvasgatom...
2020. márc. 1. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
*ha
2020. márc. 1. 18:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a suliban, azért jársz oda.
2020. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig suliba tanultam a szünetekbe

Otthon sose. Kivétel, ha valami beadandót kellett csinálni. Na meg az érettségi. Nem is értem a mai diákokat, miért mondják, hogy egesz nap otthon tanulni kell. Ha az órán oda figyelsz, jó jegyzetet készítesz, akkor az a 10 perc szünet bőven elég. Főleg, hogy nem minden tárgyból van mindennap dolgozat. Na meg ott vannak a reggelek is. Akkor legalább friss az agyad még.

2020. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tanulj szünetben, hagyd figyelmen kívül az iskola közösségi oldalát. ha megtanulod szünetben, akkor lesz időd otthon egész nap számítózni. a szorgalmad miatt később alkalmas lehetsz jól eldugott irodai munkára, ahol nincs szükség szociális képességekre. 40 év után nyugdíj.
2020. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többivel, hogy tanuld meg szünetben.

Engem legutóbb irodalomból hívtak ki felelni, az egész leckéből egy szót se tudtam. Mikor kimondta a tanár a nevem, hogy menjek felelni, csak annyit mondtam, hogy egy pillanat... Gyorsan kinyitottam a füzetet, kulcsszavakat memorizáltam és láss csodát 4-esre feleltem. De a tanár pikkel rám szóval 5-öst is ért volna más tanárnál.


Erőltetve ne tanulj, annak nincs semmi értelme. Amit erőltetni kell az úgyse fog menni.

2020. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!