Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nos, Valaki bírna egy államila...

Nos, Valaki bírna egy államilag támogatott egyetemet vagy főiskolát javaslani?

Figyelt kérdés
De olyat, ahova egy érettségivel rendelkező Ember még most is beiratkozhatna most és főleg csak a történelem érettségi pontszámát számítják, na meg nyelvvizsga nem "kell", kivéve.. a diploma megszerzéséhez.
2010. júl. 24. 20:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
van emelt érettségid? enélkül nem hiszem, hogy bekerülnél támogatottba, főleg, hogy még nyevvizsgád sincs XD
2010. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Emelt érettségivel, több ynelvvizsgával, kitűnő bizivel is szórják az embereket, ilyen feltételekkel talán találsz valamit, de azzal enm sokra mégy, az tuti. Akkor már egy jó szakma, vagy valami kiegészítő képzés, mielőtt belevágsz? Esetleg?
2010. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mi, csak főiskola, egyetem legyen, nem igaz? Lehetőleg bárkit felvegyenek, tanulni se kelljen...
2010. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt most hirdették ki a ponthatárokat, pótfelvételin meg csak költségtérítéses indul, tehát szeptemberben fősulit/egyetemet már nem fogsz tudni elkezdeni. Minden szakon 2 érettségi pontszámát számítják, olyan nincs, ahol csak egyet. Tehát ilyen nincs. Másrészt: Ember mondat közepén kisbetű. Valaki bírna? Nem, nem bírunk, hanem tudunk. Javaslani? Talán javasolni. És a központozás!!! Nem hinném, hogy ilyen eredményekkel, és ezzel az értelmi színvonallal egyetemre kéne menned, ne haragudj!
2010. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Na... ez így nem oké. Nekem pedig egy ilyen lenne jó... Emelt szintű érettségi nincs, ha már nyelvizsgám sem, de ez következetes válasz.-Gondolom Én.

Jajj, a helyesírást hadd ne itt méltassák tanulni.

Inkább biztosan mindig van valami kivétel. Nemde?-Akkor Valaki szíveskedjen kiközlenin azt Nekem. Biztos van Ilyen Személy, Aki utána méltózik keresni....

2010. júl. 24. 21:18
 6/41 anonim ***** válasza:
Mégis milyen kivételre gondolsz? Pótfelvételin nem hirdetünk állami helyeket, de azért xy-t még felvesszük, mert olyan szépek a szemei. Hát valószínű.
2010. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Méltózzál te utánakeresni, te akarsz nulla végzettséggel, förtelmes helyesírással diplomát. Szerintem piacon hamarabb kapsz, de ha valahová mégis felvesznek, az se lesz kánaán. Így nem :S


Emellett pedig valóban idén már max pótfelvételi lesz költségtérítésesre, tehát ezzel ráérsz a keresztfélév indulásáig :S Addig te méltózol keresni magadnak olyan szakot, ami megfelel, és ahová te is megfelelsz.

Sok sikert!

2010. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
A csudába. Így nem leszünk jóban... Ez az oldal is csak Ilyeneket nemz, Akik felhántorgatnak?-Jajj, de fenomenális. Hát pedig Nekem ez mindenképpen fontos... Úgyhogy nos.. ha nem is két szép szemért, akkor akarhatnékért, mert ezzel ennyire igényes vagyok törődni. Bizony, bizony.
2010. júl. 24. 21:30
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu. :D
2010. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Az. Úgyhogy hadd játsszon egyedül :D
2010. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!