Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tudok menni egyetemre?

Tovább tudok menni egyetemre?

Figyelt kérdés
Estin érettségiztem és most végeztem el a vegyésztechnikusit és egy vegyipari cégnél vagyok laboratóriumban, felvesznek igy vegyész mérnökire egyetemre? nem lett valami jo az érettségim 3as lett minden az angolom 4es

2020. márc. 8. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a felvi.hu pontkalkulátorban mennyi pontod lenne és nézd meg a ponthatárát annak a szaknak.
2020. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kevés
2020. márc. 8. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Emelt szintű érettségid mennyi lett? Nyelvvizsgád van? Melyik egyetemre akarsz menni?
2020. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs, miskolc
2020. márc. 8. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha látod a saját pontjaid és hogy mennyi a határ már egyértelműen el tudod dönteni. Ha nem éred el, újra lehet érettségizni amiből kell.
2020. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs emelt érettsègid akkor felejtős
2020. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van az utolsó hozzászólónak már nincs idő felkészülni emeltre ! Melyik egyetemre akarsz menni elég nagy a különbség egy BME és egy Debrecen vegyészmérnök közt felvételi pontszámban !!
2020. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!