Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben az esetben szerintetek...

Ebben az esetben szerintetek el lehet fogadtatni a tantárgyakat, vagy mindent az elejéről kell kezdenem?

Figyelt kérdés
Pár éve félig megcsináltam egy szakot az egyetemen. Jó eredményeim voltak, szerettem is. Csakhogy közben családi okok miatt abba kellett hagynom, el is költöztünk. Szóval kiiratkoztam, de azóta is az jár a fejemben, hogy szeretném elvégezni. Most februárban jelentkeztem újra. Másik város, másik egyetem, ugyanaz a szak. Ha felvesznek, szerintetek el tudom fogadtatni az elvégzett tantárgyakat, vagy mindent nulláról kell kezdeni újra?

2020. márc. 9. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik tárgyaknál megvan a 75%-os egyezést, azokat el tudod fogadtatni. A régi intézményből ki kell kérned tantárgyanként a tantárgyi tematikákat. Nehéz lesz, de ne add fel (nekem 6 hónapba és rengeteg telefonálgatásba / e-mailbe került, mire kiszedtem a régi egyetememtől, mert bizonygatták, hogy már elveszett, de végül csak elküldték). Szóval ha szeptemberben akarsz kezdeni, és már most elkezdeném a papírok összegyűjtését!
2020. márc. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!